بازدید مجازی از رستوران کیکم روستای بارند پادنای سمیرم

برای بازدید مجازی از رستوران کیکم اینجا کلیک کنید

 

سفر به دنیای خوراکی ها

اینکه تپل باشی یا لاغر، خوش اشتها باشی یا بی اشتها فرقی نمی کنه آخرش هممون به غذا نیاز داریم و یه بخش لذت بخش از زندگی هممون تجربه ی طعم های لذیذ و جدیده. اینقدر غذا و خوراکی مهمه که حتی بعضیا برای چشیدن طعم غذاهای خاص سفر می کنن به یه منطقه ی دیگه تا غذای اون منطقه رو تست کنن.

اگه عاشق طعم های جدیدی، اگه دلت غذایی رو می خواد که فقط اسمشو بلدی و طرز پختشو بلد نیستی، اگه میخوای غذایی رو تست کنی که فقط عکسشو دیدی، اگه دلت رستورانی می خواد که هر چی دلت خواست سفارش بدی و مجبور نشی انتخابتو محدود به منوی رستوران کنی پیشنهاد ما به شما رستوران کیکم هست. رستورانی در روستای بارند پادنای سمیرم در جنوب استان اصفهان. رستورانی در رشته کوه های زاگرس در دل یک باغ زیبا که هر میوه ای در منطقه رشد می کند در این باغ پیدا می کنی.

رستورانی که منو نداره و سرآشپز ماهر رستوران هر چی مهمان بخواد براش آماده می کنه. فقط باید 24 ساعت قبل، سفارش خودتون رو به آشپز بدید که غذای مورد علاقتون رو درست کنه. تمام مواد اولیه این رستوران از منطقه ی پادنا تامین میشه و کاملا بومیه. رستوران وسط یه باغه هم اتاق داره هم سیاه چادر عشایری هم تخت هایی که زیر سایه درخته و البته یه مکان دنج و آروم برای شب نشینی و چای آتیشی و سیب زمینی آتیشی.

آشپز و صاحب کیکم محمد هست پسری پر انرژی و فعال که کامپیوتر خونده اما سرنوشت اونو به دنیای پخت و پز معرفی کرد. محمد تو آشپزخونش معجزه می کنه. کیکم سرشار از عشقه و آشپزش با عشق غذا درست می کنه.

مگه می شه لذت چشیدن طعم بزقرمه قشقایی رو تو یه سیاه چادر عشایری از خودت دریغ کنی؟ پس کار امروز به فردا نینداز و همین الان گوشی رو بردار و شماره محمد مقدم 09176112651 رو بگیر و غذاتو سفارش بده و بار سفر ببند و به سمت کوه دنا حرکت کن.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *