بازدید مجازی از اقامتگاه بومگردی خانه سیب در شهر سمیرم

برای بازدید مجازی از اقامتگاه بومگردی خانه سیب اینجا کلیک کنید

اقامتگاه بومگردی خانه سیب:

اگه از کار و شلوغی های شهر خسته شدی و میخوای قدری زندگی کنی؛ اگه دنبال یه باغ قشنگ، یه جای دنج و بی سرو صدا، یه محیط آروم و زیبا با اتاق های کاهگلی و درهای چوبی رو به باغ می گردی اقامتگاه بومگری خانه سیب منتظر شماست.

خانواده ای صمیمی و مهربون که از پذیرش مهمون تو خونشون همیشه خوشحال میشن و 4 تا اتاق کاهگلی قشنگشون رو در اختیار مهمونا (مجموعا 24 نفر) قرار میدن تا با باز کردن درهای چوبی رو به باغ از قشنگی باغ هم لذت ببرن. وقتی مهمون این خونواده میشید نگران ماشینتون نباشید که این باغ بزرگ 20 تا ماشین رو تو خودش جا میده.

اگه میخوای از هوای خوب و دلپذیر سمیرم بیشتر لذت ببری و از خوابیدن تو اتاق لذت نمی بری میتونی تجربه ی خوداقامتی رو تو این باغ زیبا کسب کنی. اگه گروهی سفر می کنید و دنبال یه باغ دنج می گردید که شب بتونید با شمارش ستاره ها به خواب برید و صبح با صدای پرنده ها بیدار شید این باغ مناسب شماست چون تا 100 نفر امکان پذیرش خوداقامتی داره.

اگه اومدی تفریح و دلت نمیخواد وقتتو صرف آشپزی بکنی اصلا جای نگرانی نیست. چون با سفارش صبحانه، نهار، شام و حتی عصرانه یا انواع دمنوش ها میتونی اوقات دلپذیری رو تو باغ خانه سیب سپری کنی.

پس کار امروز به فردا نینداز و همین الان تلفنو بردار و شماره 09139221227 آقای غضنفر آقایی رو بگیر و یه اتاق برای آخر هفتت رزرو کن.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *