ثبت، پردازش و ارسال سفارش:

ثبت، پردازش و ارسال سفارش:

کالاهای عرضه شده در سایت فروشگاه شامل دو بخش می باشند، بخش اول کالاهایی است که در انبار موجود می باشد و بخش دوم کالاهایی است که در انبار موجود نیست و مشتری باید ثبت سفارش کند تا هنرمندان طبق درخواست مشتری و در فاصله ی زمانی اعلام شده در سایت سفارش را آماده نمایند.

کلیه ی سفارش های ثبت شده در طول روزهای کاری (از شنبه تا 5 شنبه بجز ایام تعطیلات رسمی) پردازش می شوند.

فروشگاه اینترنتی درگاچی امکان ثبت سفارش در 7 روز هفته و 24 ساعت در روز را فراهم می نماید ولیکن از ساعت 10 صبح الی 18 بعد از ظهر روزهای کاری، امکان پاسخگویی و پیگیری و ارسال سفارشات وجود دارد.

امکان تحویل سفارش هایی که تا ساعت 12 روزهای کاری شنبه تا چهارشنبه ثبت شوند، در روز بعد وجود دارد. سفارش هایی که بعد از ساعت 12 و یا روزهای 5 شنبه و جمعه و تعطیلات رسمی ثبت شوند، در اولین روز کاری بعد پردازش می شوند.

مدت زمان لازم جهت آماده نمودن کالاهای سفارشی برای هر محصول مشخص شده و این مدت برای سفارش هایی که تا ساعت 12 روزهای کاری شنبه تا چهارشنبه ثبت شوند، از روز بعد محاسبه می شود. مدت زمان لازم برای آماده شدن سفارش هایی که بعد از ساعت 12 و یا روزهای 5 شنبه، جمعه و تعطیلات رسمی ثبت شوند، از اولین روز کاری بعد محاسبه می شود. این مدت زمان شامل زمان پست نمی شود و فقط شامل مدت زمان لازم جهت آماده شدن محصول و تحویل به بخش بسته بندی می شود.

محصولات ارائه شده در سایت درگاچی متعلق به هنرمندان معرفی شده در سایت می باشد. یک روز کاری فاصله زمانی تحویل برای کالاهای هنرمندان، به معنای این است که در صورت خرید کالا، شروع پردازش سفارش حداکثر یک روز پس از زمان سفارش گذاری در درگاچی است.

منظور از یک روز کاری، زمان ارسال کالا به انبار درگاچی توسط هنرمند است که امکان دارد این زمان بسته به نوع کالا تغییر کند.

در صورت بروز مشکل در پردازش نهایی سبد خرید مانند اتمام موجودی کالا یا انصراف مشتری، مبلغ پرداخت شده طی 72 ساعت کاری به کیف پول مشتری برگشت داده خواهد شد. در صورت بروز هر گونه خطا نسبت به درج قیمت و ارزش ریالی کالاهای موجود در سایت، حق لغو ارسال سفارش و خرید انجام شده توسط مشتری، برای درگاچی محفوظ است و سایت در اسرع وقت، وجوه دریافتی را طی 24 الی 72 ساعت کاری به حساب مشتری واریز خواهد کرد.

 

logo-samandehi
فروشگاه اینترنتی درگاچی

FREE
VIEW